İNSAN KAYNAKLARI

AÇIK POZİSYONLAR

 • Servis Danışmanı
  Satış Sonrası Hizmetler Bölümünde Servis - Hasar Danışmanı olarak görev yapacak, müşteri odaklı, problem çözme konularında yetkin, sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, sorumluluk almaktan kaçınmayan, değişime ayak uydurabilen, en az MYO mezunu (Tercihen lisans mezunu), otomotiv sektörü 'Satış Sonrası Hizmetleri'nde tecrübeli, servis alt departmanlarının (mekanik, kaporta, boya, elektrik, elektronik…) işleyişini bilen, “Servis ve Hasar Süreci” ni koordine edebilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 • Resepsiyonist
  Üniversite mezunu, güleryüzlü, insan ilişkilerinde ve iletişim kurmada başarılı, müşteri odaklı,  diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, kendine güvenen ve sorumluluk alabilecek, takım arkadaşları arıyoruz. Detaylar için İnsan Kaynakları'na başvurabilirsiniz.
 • Kaporta - Boya Ustası
  MYO mezunu, meslek lisesi ilgili bölümlerinden mezun veya ustalık belgesi olan,  otomotiv sektöründe deneyimli, yaptığı işi kendi işi gibi sevecek, dikkatli, titiz çalışabilen, ekip ruhuna sahip, askerlik hizmetini tamamlamış, kaporta ve boya ustaları arıyoruz. Detaylar için İnsan Kaynakları' na başvurabilirsiniz.
 • Mekanik Teknisyen
  Otomotiv Elektromekanik Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip / Belge alma sürecinde olan, Oto Mekanik Teknisyenliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, bakım onarım süreçlerine hakim, takım arkadaşları arıyoruz. Detaylar için İnsan Kaynakları' na başvurabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

KİŞİSEL BİLGİLER

CİNSİYET

MEDENİ DURUM

ADRES

HAKKINIZDA ADLİ SORUŞTURMA AÇILDI MI?

SÜRÜCÜ EHLİYETİNİZ VAR MI?

ÖNEMLİ BİR HASTALIK / AMELİYAT GEÇİRDİNİZ Mİ?

BEDENSEL BİR ENGELİNİZ VAR MI?

EĞİTİM BİLGİLERİ
YABANCI DİL
BİLGİSAYAR BİLGİSİ

MS WORD

MS EXCEL

MS POWERPOINT

DİĞER

KATILDIĞINIZ EĞİTİMLER / ALDIĞINIZ SERTİFİKALAR
STAJ VE İŞ TECRÜBELERİNİZ

Lütfen en son çalıştığınız işyerinden başlayarak yazınız.

DİĞER BİLGİLER
REFERANSLAR